ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 15:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Ahmet türk`ün oğlu ejder askere gidiyor
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BL00D24

BL00D24 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2009 Pzr 22:05:11sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Beyler konu çok farklı boyutlara gitmiş askerlik kısa dönemde olabilir.Paralı kısa dönemde olabilir.Uzun dönemde, ama görünki bir hükümetin lideri ve bu ülkeye sevgi saygı dolusu serzenişlerde bulunan bir liderin vatan sevgisi 24 günlük ise 7.500 dolar neki bence hepimiz 24 gün askerlik yapalım size uymaz mı ?

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2009 Pzr 22:15:42sohbet oyun linki

BL00D24 resimleri

13.Ara.2009 Pzr 22:05:11
Beyler konu çok farklı boyutlara gitmiş askerlik kısa dönemde olabilir.Paralı kısa dönemde olabilir.Uzun dönemde, ama görünki bir hükümetin lideri ve bu ülkeye sevgi saygı dolusu serzenişlerde bulunan bir liderin vatan sevgisi 24 günlük ise 7.500 dolar neki bence hepimiz 24 gün askerlik yapalım size uymaz mı ?

O onun sorunu hocam askerlik birbakımada vicden meselesi ama bir düşünecek olursan Bir liderin oğlunun 24 saat askerlik yapması da mantıklı oluyo çünkü bir liderin oğlu düşünsene bir başbakanın oğlunu 15 ay askerde bütün dikkatler onun üstründe olmazmı.Komutanı o çocuğa nasıl diğerlerine davrandığı gibi davranabilir,nasıl rahatça emir verebilir. çok çok küçük bir örnek

BL00D24

BL00D24 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2009 Pzr 22:28:38sohbet oyun linki
istemi1016 TSK`nin bazı kuralları vardır.Bunu ilk şartı askerde vatani mücadele veren insanların eşitliliği, inanki askeri mıntıka içerisinde girdiği an kurallar farklıdır.İster başbakanın ister cumhurbaşkanının oğlu ol fark etmez.Koşullar herkes için eşittir.Yemekte ne varsa herkes onu yer , iştimaya kalkılcaksa herkes kalkmak zorundadır.Anlatmış olduğun şey söz konusu olamaz.Başbakanın oğlu olma meselesine gelirsek ben bu ülkenin başbakanı olsam.Ne mutlu Türküm diyorsam insanlarıma, benim oğlum bu ülkede çoğunluğun yapmış olduğu 15 ay askerlik yapmak zorundadır.Bu davranışla diğer insanlara örnek olunmalıdır.Bence bunlar düşünülmelidir.

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ara.2009 Pzt 01:00:30sohbet oyun linki

Valla bilemem hocam bu devlet Tarkan için bedelli askerliği çıkarmıştı zamanında benim tuhafıma giden şey bu.Herşey değişebilir hocam.Kural dediğin nedirki sadece bi kağıt parçası.Önemli olan vicdandır vicdan

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ara.2009 Pzt 09:44:29sohbet oyun linki

BEDELLİ ASKERLİK YAPABİLMEK İÇİN YURT DIŞINDA  EN AZ  42 AY ÇALIŞMIŞ OLMAK ŞARTTIR.

NASIL BİR ZİHNİYETTİR BU?

ASKERLİĞİNİ ERTELEYENİ  ,NEDEN ASKERLİK YAPMIYORLAR?DİYE

YAPMAK İÇİN GİDENİ, TORPİLLİ BUNLAR DİYE YAFTALAMAK  BİZE NE KAZANDIRIYOR?

PEKİ YA HİÇ ASKERE GİTMEYİPTE  TESKERE BELGESİ ALANLARI KİM SORGULUYOR?

ONLARA O TESEKERE BELGESİNİ VERENLER BAŞBAKANLAR MI? CUMHURBAŞKANLARIMI?

TBMM  Mİ?

KİM????

ÜÇ BEŞ KURUŞ PARAYA ŞEREFLİ MESLEĞİNİ AYAKLAR ALTINDA EZDİREN KİM?????FİYATINI BELLİ EDEN KİM?

TSK ENVANTERİNDE BULUNAN SİLAHI (SİLAH NAMUSTUR) KİM SATIYOR PKK.YA,HİZBULLAH`A??

UNUTMADAN  BANA BİR TANE GENERAL, ALBAY DÜZEYİNDE BİR ASKERİN OĞLUNUN ASKERLİK YAPTIĞINI ISBATLARMIISNIZ??

BEN SİZE ELLİ TANE İSİM VEREBİLİRİM,ASKERE GİTMEYİP,BİRLİĞİNE DAHİ TESLİM OLMAYIP TESEKERESİNİ ALAN  ASLAN PAŞAZADELERDEN

HODRİ MEYDAN...!!!

EMRET PAŞAM

NothingEIseMatters

NothingEIseMatters resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2009 Per 00:29:59sohbet oyun linki

Katılıyorum abi yüksek rütbeli personelin oğulları akrabağları inanın askerlik yapmıyor.Başbakan veya Cumhurbaşlanı`n oğulları sadece görünenler gün yüzünde olanlar.Benim askerlik yaptığım birlik de bile  bi amiral`in oğlu için ki daha 16-17 yaşın da 20 tane asker anın da emrine giriyor ve yatakların dan kaldırılıyo.Görünmeyen okadar çok şey var ki bu ülkemiz de.

Ama ben 15 ay, Türk evladına, ailemin yüzünü kara çıkarmadan, şerefimle askerliğimi yaptığım için problem yok.Askerden kaçıp da kız gibi davranarak eline silah alamayan  ezik ve acınası oğullar düşünsün.Ne acıdır ki başları dik dolaşamıcaklar toplum içinde.

Ne yiğitler var içimizde :) çürük alsalarda askerlik yapmak istiyorum diye generallere ağlayan arkadaşlarım oldu.Bırakalım şerefsizleride gerçek Türk evlatlarını konuşalım.

Son olarak :) Bu kansızın evladı askerliğini emin olun rahat yapamıcak.

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir